W piątek, 18.11.2016, uczestnicy projektu „Look at them from different perspective” organizowanego przez Stowarzyszenie „Nasz Łąg – nasza wieś” w ramach Programu „Europa dla Obywateli” gościli z wizytą w Starostwie Powiatowym. W trakcie spotkania z przedstawicielami władz, wicestarostą Panem Markiem Szczepańskim i członkiem Zarządu Panem Markiem Jankowskim, zagraniczni goście z Francji, Argentyny, Słowacji, Włoch, Węgier, Beninu, Macedonii, Łotwy, Ukrainy i Rosji mieli okazję poznać struktury Starostwa oraz dowiedzieć się więcej o naszym powiecie. Spotkanie było też pierwszym krokiem w kierunku współpracy międzynarodowej. Przedstawiciele: Prezes Associazione SIKANIE, Pani Angelina Fogliani, Dyrektor Technikum Nr 3 w Chojnicach, Pan Wiesław Kłosowski oraz Prezes Stowarzyszenia „Nasz Łąg – nasza wieś”, Pan Wiesław Lipski, podpisali trójstronne porozumienie w sprawie złożenia wniosku do Programu Erasmus+ o możliwość odbycia dwutygodniowej praktyki dla 30 uczniów Technikum Nr 3 w Hotelu Gattopardo ( http://www.gattopardobrolo.it/ ) w Brolo na Sycylii. Projekt 577038-CITIZ-1-2016-1-PL-CITIZ-CIV „Look at them from different perspective” został sfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu „Europa dla obywateli”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *