W dniach 17-21 października dwójka reprezentantów naszego Stowarzyszenia brała udział w seminarium w Madrycie. Był to już nasz trzeci projekt w stolicy Hiszpanii, aczkolwiek nie ostatni w tym roku, bo za miesiąc udajemy się po raz kolejny, tym razem na szkolenie. Marija Groza i Wiesław Lipski wraz z uczestnikami z Grecji, Niemiec, Rumunii, Szkocji i Hiszpanii przedstawiali działalność swoich organizacji, analizowali grupy potencjalnych beneficjentów, opracowywali strategię działań i możliwości współpracy w ramach programów Unii Europejskiej, w tym Programu Erasmus+. W trakcie seminarium uczestnicy wizytowali lokalne organizacje, spotkali się z przedstawicielami hiszpańskiej Narodowej Agencji Programu Erasmus+ oraz decydentami od spraw organizacji pozarządowych i edukacji. Oprócz kulturalnych akcentów, takich jak zwiedzanie Madrytu, tym razem był też niezapomniany akcent sportowy: mecz Real Madryt – Legia Warszawa. Do omawianych w Madrycie projektów Stowarzyszenie „Nasz Łąg – nasza wieś” planuje zaprosić organizacje pozarządowe, szkoły oraz instytucje. Zainteresowanych współpracą międzynarodową zapraszamy do kontaktu z nami: Stowarzyszenie „Nasz Łąg – nasza wieś”, biuro: ul. Kolejowa 7/2, Czersk, mail: biuro@stowlag.org.pl, lub poprzez profil na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *