W sobotę 10.09.2016 odbyła się piąta edycja turnieju piłkarskiego dzikich drużyn organizowanego przez nasze stowarzyszenie. O godzinie 10.00 stawiły się trzy pięcioosobowe zespoły z Łęga. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym w 14 minutowych meczach. Wyniki przedstawiają się następująco: 1 miejsce: Galactic Football (Szymon Prill, Dzierżyński Wojciech, Filip Wons , Polakowski Kuba, Mikołaj Sumionka) 2 miejsce: Królewscy (Michał Andres, Artur Skóra, Krzysztof Klaman, Piotr Strączek, Adrian Wroński) 3 miejsce: FaZE (Łukasz Tylicki, Klaudiusz Wysocki, Karol Narloch, Błażej Rzoska, Kuba Pestka) Drużyny biorące udział w naszym turnieju otrzymały markowe piłki. Królem strzelców został Mikołaj Sumionka z drużyny Galactic Football (5 bramek) Serdecznie dziękujemy za sędziowanie Grzegorzowi Daneckiemu. Nagrody ufundowało Stowarzyszenie „Nasz Łąg – nasza wieś” przy współfinansowaniu z Zakładem Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *